
Матрац Лазурит 26см 180*200 5-Zone Латекс+Кокос серія Преміум
30 717 ₴
29 181,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 66599
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
ОПИС
Мета створення моделі - пропозиція підвищеного анатомічного ефекту. Основа матраца - п`ятизонний пружинний блок «Pocket Spring» Відмітна особливість - спальна поверхня матраца оформлена як додатковий наматрацник з латексу. Об`ємний чохол з трикотажу посилює приємні відчуття.



ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Допустиме навантаження на одне спальне місце (кг) - 140 кг
- Рiвень жорсткостi - (1 м'який - 6 супер жорсткий) - H2
- Регламентована висота [cм.] - 23
- Об'ємна висота (см.) - 30
- Матрац - односторонньої м'якості
- Вага 1м² виробу - 18,63 кг. ( ±5%)
- Чохол (поверхня матраца)- стьобаний на об’ємному наповнювачі "Sprut", основна тканина - трикотаж; дизайнерський штрих - стаціонарний наматрацник із застібкою «Блискавка», наповнювач -латекс.
- Настил- латекс 3 ZONE - з зонами різної пружності (перфорований)
- Настил- жорсткий настил «Thermofelt»
- Основа- пружинний блок 5 - ZONE "Pocket Spring" із зонами різної пружності
- S-systemдворівнева система стабілізації - DSF (Double Stabilization Frame)
- Чохол (поверхня матраца)- стьобаний на наповнювачі "Sprut", тканина - жакард бавовняний
Поради щодо догляду за матрацем
-
Для продовження служби матрацу через 3 місяці переверніть його на 180 º (від задньої частини до изголів'я)
-
По закінченню ще 3 місяців переверніть матрац по годинниковій стрілці. Те є, сторони, яка лежала обличчям до каркаси (відпочиваюча сторона) перетворюваним на зворотний бік.
-
Таким чином, кожні 3 місяці ми перетворюємо матрац, то від нігтя до виголів'я, то від внутрішньої сторони до зовнішньої.
-
Уникайте перевищення допустимих вагових навантажень
-
Уникайте тривалого впливу прямих сонячних лучей на матрац.
-
Транспортування виробу повинна вироблятися суворо в відповідності з вказівками виробника.
Якщо у вас є які-небудь питання або потрібна наша консультація, телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Велам |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | матеріал нетканий Sprut, термоповсть, натуральний латекс, бавовна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовняний жаккард |
| Сторона чохла 2 | бавовняний жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 180х200 |
- Ціна: 29 181,15 ₴




