
Матрац Caochu Twin 20см 120*200 (Латекс+кокосова койра)
39 859 ₴
35 873,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 67680
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Матрац MILAN — двостороння модель з різним ступенем жорсткості. Розроблена фахівцями фірми Матролюкс, ця модель допоможе Вам мати правильну поставу і здорову спину. Все внутрішнє наповнення матрацу складається в основному з двох матеріалів: натурального латексу і кокосової койри. Ці наповнювачі широко застосовуються компанією Матролюкс для створення безпечних і комфортних спальних поверхонь. Три шари латексу, що чергуються з трьома шарами койри, створюють неповторний комфорт для любителів жорсткого місця сну. Сторона, верхній шар якої становить латекс, природно трохи м'якше, ніж та, що починається кокосовим волокном. Ви зможете використовувати цю особливість, щоб час від часу урізноманітнити свої відчуття під час відпочинку. Виробник подбав і про зручність під час чищення виробу. Чохол з тканини стрейч-жаккард легко і швидко знімається і його можна прати окремо від матраца.
Основні характеристики:
-
Тип матраца – двосторонньої жорсткості
-
Жорсткість – IV-V
-
Висота – 20 см
-
Дозволяється навантаження до 130 кг на одне спальне місце

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - 10747грн
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Жорсткість | Ультражорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Latex натуральний |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Художня глибока прошивка |
| Шар 3 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 4 | Латекс натуральний |
| Шар 5 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 6 | Latex натуральний |
| Шар 7 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 8 | Спанбонд |


Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий наложений платіж.
Якщо у вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 120*200 |
- Ціна: 35 873,10 ₴




