
Матрац Caochu Twin 20 см 160*200 (Латекс + кокосова койра)
51 260 ₴
46 134 ₴
- Під замовлення
- Код: 67683
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Внимание! Можлива наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Матрац MILAN — двостороння модель із різним ступенем жорсткості. Розроблена фахівцями фірми Матролюкс, ця модель допоможе Вам мати правильну поставу та здорову спину. Усе внутрішнє наповнення матраца складається переважно з двох матеріалів: натурального латексу та кокосової койри. Ці наповнювачі широко застосовуються компанією Матролюкс для створення безпечних і комфортних спальних поверхонь. Три шари латексу, що чергуються з трьома шарами койри, створюють неповторний комфорт для прихильників жорсткого місця сну. Сторона, верхній шар якої становить латекс, природно трохи м'якший, ніж та, що починається кокосовим волокном. Ви зможете використовувати цю особливість, щоб час від часу урізноманітнити свої відчуття під час відпочинку. Виробник подбав і про зручність під час чищення виробу. Чохол із тканини стрейч-жакард легко та швидко знімається, його можна випрати окремо від матраца.
Основні характеристики:
-
Тип матраца — двобічної жорсткості
-
Жорсткість — IV-V
-
Висота — 20 см
-
Дозволяється навантаження до 130 кг на одне спальне місце

Ціна за 1 м2 нестандартного розміру матраца — ВТОЧНІ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м кв.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
Характеристики:
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Жорсткість | Ультражорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Безпружинний |
| Латекс | Да |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Да |
| Чехол на молнии | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Да |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Latex натуральний |
| Тип прошивання зовнішнього чохла | Художня глибока прошивка |
| Шар 3 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 4 | Латекс натуральний |
| Шар 5 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 6 | Latex натуральний |
| Шар 7 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 8 | Спанбонд |


Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий накладений платіж.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 46 134 ₴




