
Матрац Caochu 16см 180*200 Латекс натуральний
37 667 ₴
35 783,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 67697
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Матрац LATEX – творіння компанії Матролюкс, головне завдання якого-забезпечити Вас комфортом під час Вашого сну або відпочинку. В основі цієї моделі лежить дар самої природи – натуральний латекс. Переваги цього матеріалу відомі давно і широко застосовуються в меблевому виробництві. Латекс не викликає алергії, в ньому не накопичується волога або пил, і цей матеріал легко провітрюється. Матрац з латексу в міру м'який, пружний, відмінно зберігає форму. Вам і Вашим близьким, в тому числі і дітям, сподобається відпочивати на такому матраці, оскільки його можна безпечно використовувати навіть в дитячій. Ви високо оціните його ортопедичні властивості, адже щоранку Ви будете почувати себе бадьорим. Чому? Тому що Ваш сон, нарешті, стане глибоким і здоровим.
Наповнення:
-
Знімний чохол
-
Матеріал чохла – стрейч-жаккард глибокої прошивки
-
Спанбонд
-
Природний латекс зонований

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - 9461грн
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 1/2 |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Жорсткість | М'який |
| Висота матраца | 17 см |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Немає |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Латекс натуральний зонований |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |



Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий наложений платіж.
Если у вас есть какие-либо вопросы, звоните нам по указанным на сайте телефонам – наши менеджеры помогут вам с выбором и оформлением заказа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 180х200 |
- Ціна: 35 783,65 ₴





