
Матрац Caochu Dual 22см 120*200 (латекс+кокосова койра)
37 173 ₴
35 314,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 67719
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Модель LATEX DUAL NEW від компанії Матролюкс — це двосторонній ортопедичний матрац, здатний доставити Вам неймовірні відчуття комфорту під час відпочинку. На такому матраці Ви зможете забути про всі тривоги дня, адже з кожної м'язи і кожного суглоба Вашого тіла буде знято всяке напруження.
В матраці використовуються два типи латексу: перфорований з одного боку, і зонований з іншого. Зонированная або багатозонна латексна плита розділена на кілька ділянок, кожен з яких відповідає певній частині тіла, які, як відомо, надають різний за силою тиск на спальну поверхню. З протилежного боку комфортний відпочинок Вам готовий подарувати перфорований латекс, але робить він це разом з кокосовою койрою, яка прокладена між двома шарами. В результаті Ви отримуєте більш жорстку основу, що буває дуже корисним, якщо у Вас спостерігаються проблеми з хребтом.
Основні характеристики:
- Тип матраца – двосторонньої жорсткості
- Висота – 22 см
- Навантаження не більше 120 кг на одне спальне місце
- Стати власником матраца LATEX DUAL NEW досить просто. Для цього потрібно оформити замовлення на нашому сайті. Зробіть це зараз!

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - 9544грн
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 2/3 |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 22 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Немає |
| Чохол на блискавці | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Латекс натуральний перфорований |
| Шар 3 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 4 | Латекс натуральний зонований |
| Шар 5 | Спанбонд |



Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий наложений платіж.
Якщо у вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 120*200 |
- Ціна: 35 314,35 ₴




