
Матрац Роуз/Rose 24 см 160*200 двосторонній серія Butterfly (посилений рамкою)
30 833 ₴
17 883,14 ₴
- Під замовлення
- Код: 66648
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матраци серії "Butterfly" були створені для задоволення вимог найвимогливіших покупців, які можуть оцінити корисні властивості ортопедичного матраца й одночасно відчути легкість і задоволення. Сучасні технології дали змогу нам втілити в життя мрії кожного, хто мріяв про комфортний і довговічний матрац.
З матрацами серії "Butterfly" Ви зможете отримати все та відразу: ортопедичний ефект здивує Вас, а неповторний комфорт огорне мереживом сновидінь.


| Характеристики: | Наповнення: |
|
Тип матраса – двусторонний Гарантія — 15 років на пружинний блок і 5 років на матрац загалом |
Чохол — стрейч жакард глибокого прошивання |

Матрас "Rose" — найкращий вибір для шанувальників пружинних матраців. Шар кокосової койри разом із латексом забезпечує підтримку всіх частин тіла та подарує Вам незабутні відчуття після відпочинку.
Що робити з матрацом після купівлі:
Захід. Новий матрац, як і будь-який свіжий вироблений продукт, може деякий час зберігати виробничий запах. Пов'язано це зі швидким пакованням ще "гарячого" матраца. Якщо до складу матраца входять натуральні матеріали, як-от кокосова койра, шерсть, бавовна та інші, то матрац має характерний запах, який не є дефектом. Цей запах вивітрюється упродовж доби, якщо приміщення добре провітрюється, і до трьох діб, якщо вентиляція повітря не дуже гарна. Щоб пришвидшити процес, матрац можна пропилососити домашнім пилососом із насадкою для м'яких меблів і помістити його в добре провітрюване приміщення.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Наповнення матраца | Oxigen foam, бавовна, овеча вовна, кокосова койра, Termofiber |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | пружинний блок Smart Spring Multizone, незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір спального місця | 160*200 |
| Тип | Футон |
- Ціна: 17 883,14 ₴




