
Матрац Камелія+кокос/Camelia+kokos 23см 180*200двухсторонний серія Butterfly (посилений рамкою)
29 635 ₴
17 188,30 ₴
- В наявності
- Код: 66663
- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матраци серії "Butterfly" були створені для задоволення вимог самих вимогливих покупців, які можуть оцінити корисні властивості ортопедичного матраца і одночасно відчути легкість і задоволення. Сучасні технології дозволили нам втілити в життя мрії кожного, хто мріяв про комфортному і довговічний матрац.
З матрацами серії "Butterfly" Ви зможете отримати все і відразу: ортопедичний ефект здивує Вас, а неповторний комфорт огорне мереживом сновидінь.


| Характеристики: | Наповнення: |
|
Тип матраца – двосторонній Гарантія - 15 років на пружинний блок і 5 років на матрац в цілому |
Чохол - стрейч-жаккард глибокої прошивки |

Матрац "Rose" - кращий вибір для любителів пружинних матраців. Шар кокосової койри разом з латексом забезпечує підтримку всіх частин тіла та подарує Вам незабутні відчуття після відпочинку.
Що робити з матрацом після покупки:
Запах. Новий матрац, як і будь свіжо вироблений продукт, може деякий час зберігати виробничий запах. Пов'язано це з швидкою упаковкою ще "гарячого" матраца. Якщо в склад матраца входять натуральні матеріали, такі як кокосова койра, вовна, бавовна, та інші, то в матраца буде характерний запах, який не є дефектом. Цей запах вивітрюється протягом доби, якщо приміщення добре провітрюється, і до трьох діб, якщо вентиляція повітря не дуже хороша. Что бы ускорить процесс, матрас можно пропылесосить домашним пылесосом с насадкой для мягкой мебели, и поместить его в хорошо проветриваемое помещение.
Если у вас есть какие-либо вопросы, звоните нам по указанным на сайте телефонам – наши менеджеры помогут вам с выбором и оформлением заказа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Наповнення матраца | Oxigen foam, бавовна, овеча вовна, кокосова койра, Termofiber |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | пружинний блок Smart Spring Multizone, незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір спального місця | 180х200 |
| Тип | Футон |
- Ціна: 17 188,30 ₴





