
Матрац Візе/Vise 12см 120*190 ТМ Belgian technologies
6 882 ₴
5 230,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 66766
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Візі/Vise ТМ Matroluxe
Матрац Vise — безпружинна модель заввишки 12 сантиметрів. В її основі блок ортопедичної піни, виконаної за бельгійської технології. Такий підхід до виробництва забезпечує високу якість і надійність матраца. У моделі дві функціональних боку середньої жорсткості, яка вважається універсальною і підходить більшості споживачів.

Переваги:
- Поліпшені ортопедичні і анатомічні властивості.
- Максимально допустиме навантаження — 110 кг
- Практичний чохол на зручній блискавки.
- Ефект завдяки терморегуляції лляної прошивці.
- Гіпоалергенність і гігієнічність.

Наповнення:
- Air foam. Высокоплотная ортопедична піна з мелкоячеистой структурою. Завдяки цьому, вона чудово пропускає повітря, не накопичує вологу і не деформується з плином терміну експлуатації. Також матеріал витримує інтенсивні навантаження і швидко відновлює первинну форму.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Високоеластична тканина виготовлена з еластичних волокон. Чохол додатково прошитий натуральною льоном, що робить матрац гіпоалергенним і забезпечує правильну терморегуляцію.
Все материалы отличаются экологической чистотой и не провоцируют аллергию. Поэтому матрас одинаково подходит для детей, взрослых и людей, склонных к аллергическим реакциям.

Цена за 1м2 нестандартного размера матраса - УТОЧНЯЙТЕ!
Исчисляется по формуле: длина х ширину х стоимость 1 м.кв.
Внимание! Расчет стоимости нестандартного матраса, размеры которого по ширине менее чем 500 мм и/или длине менее чем 1500 мм, производится по индивидуальной схеме.
Производитель оставляет за собой право без уведомления потребителя вносить изменения в конструкцию изделий для улучшения их технологических и эксплуатационных параметров. Вид изделий может незначительно отличаться от представленных на фотографиях.
Характеристики:
|
Гарантия не распространяется на:
- Чехол матраса.
Доставка товаров осуществляется во все населенные пункты в Украине (кроме временно оккупированных территорий) Службами Доставки возможен наложенный платеж.
Если у вас есть какие-либо вопросы, звоните нам по указанным на сайте телефонам – наши менеджеры помогут вам с выбором и оформлением заказа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Наповнення матраца | Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 120*190 |
- Ціна: 5 230,32 ₴




