
Матрац Arlon/Arlon 20см 120*190 ТМ Belgian technologies (кокосова койра)
11 012 ₴
8 699,48 ₴
- Під замовлення
- Код: 66811
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Arlon/Arlon ТМ Matroluxe
Матрац Arlon — топова модель колекції Belgian technologies від Matroluxe. В її основі якісні наповнювачі, які сприяють міцному і здоровому сну. У вироби дві функціональних сторони з асиметричною жорсткістю. Одна сторона матраца помірно-жорстка, а друга — жорстка.

Переваги:
- Поверхня з ортопедичним ефектом.
- Гіпоалергенні та гігієнічні наповнювачі.
- Знімний чохол на зручній блискавки прошитий натуральною льоном.
- Максимально допустиме навантаження — 140 кг.
- Тривалий термін експлуатації.

Наповнення:
- Air foam. Блок ортопедичної піни виконаний з бельгійським технологій, що гарантує надійність матраца. Наповнювач відрізняється підвищеною стійкістю до деформацій, а також поліпшеними ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Кокосова койра. Надає поверхні спального місця жорсткості. Виробляється з натурального кокосового волосся, не викликає алергію і надовго зберігає первозданні властивості.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Еластична й довговічна тканина прошита натуральною льоном, що робить її гіпоалергенною. Також використання льону дозволило добитися ефекту терморегуляції, тому в холодну пору чохол зберігає тепло, а в теплу — дарує прохолоду.
Всі матеріали відрізняються екологічною чистотою і не провокують алергію. Тому матрац однаково підходить для дітей, дорослих і людей, схильних до алергічних реакцій.

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - УТОЧНЮЙТЕ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Air foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Air foam |
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) Службами Доставки можливий наложений платіж.
Якщо у вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 120*190 |
- Ціна: 8 699,48 ₴




