
Матрац Блогер/Blogger 21см 140*190 з кокосом
15 110 ₴
10 274,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 67730
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ: вартість доставки по Україні ФІКСОВАНА, уточнюйте!
Пружинний матрац Блогер/Blogger ТМ Matroluxe
Матрац Blogger — яскравий представник колекції In Style від Matroluxe. Двостороння модель має асиметричної жорсткістю. Одна сторона виробу середня, а інша — вище середньої. Такий варіант підходить для людей, які воліють різну жорсткість, залежно від пори року.

Переваги:
- Блок незалежних пружин з високоякісної сталі, в якої більший ресурс і термін експлуатації.
- Яскраво виражений ортопедичний ефект.
- Ефект терморегуляції.
- Навантаження до 150 кг на одне спальне місце.

Наповнення:
- Cotton coir. Унікальна розробка нашої фабрики. Неткане полотно з високим вмістом бавовни забезпечує оптимальний температурний режим спального місця, не вбирає вологу і запахи.
- Cocos Coir. Кокосова койра відрізняється твердістю, пружністю і надійністю. Екологічно чистий матеріал добре пропускає повітря і підтримує температуру тіла.
- Mix Felt. Складається з натуральних і синтетичних волокон. Використовується для захисту м'яких шарів від впливу пружинного блоку і правильно розподіляє навантаження по поверхні.
- iML® Pocket Spring. Покращений незалежний пружинний блок. Забезпечує точкову підтримку тіла і зберігає природний вигин хребта.
- Strong Foam Support. Щільна піна розташована по периметру для захисту краю від деформації і збільшення терміну служби виробу.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Високоміцна тканина добре пропускає повітря і довго тримає форму. Прошивка з льону забезпечує гіпоалергенну середовище і правильну терморегуляцію.

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - УТОЧНЮЙТЕ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.

Характеристики:
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Немає |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Немає |
| Чохол на блискавці | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | Cotton coir |
| Шар 2 | Cocos Coir |
| Шар 3 | Mix Felt |
| Шар 4 | iML® Pocket Spring |
| Шар 5 | Strong Foam Support |
| Шар 6 | Mix Felt |
| Шар 7 | Cotton coir |
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) Службами Доставки можливий наложений платіж.
Якщо у вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | жорсткий повсть, кокосова койра, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 140*190 |
- Ціна: 10 274,80 ₴






