АКЦІЯ!
-12%

Матрац беспружиний 160x190 Range (Рейндж) 20см MELODY Collection
13 952 ₴
12 277,76 ₴
- Під замовлення
- Код: 68490
Відправка з 07 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Матрац безпружиний Range (Рейндж) заввишки 20см від виробника ТМ FAMILY SLEEP
Колекція безпружинних матраців «Melody collection» створена з сучасних високоякісних наповнювачів з інноваційним унікальним поєднанням матеріалів.
- Безпружинні матраци Melody collection Family Sleep здатні витримати високі навантаження (понад 180 кг на 1 спальне місце) із збереженням ортопедичних і анатомічних властивостей, тому вага користувача матрацом не обмежена.
- Використання всієї площі матраца рекомендується - можна сидіти на самому краю матраца, не боячись ушкоджень блоку матраца.
- Стійкі до стрибків і іншим навантаженням.
- Абсолютно безшумні.
- Весь модельний ряд з різною жорсткістю сторін, що дозволяє самостійно визначати потрібний вам рівень комфорту.
- Чохол знімний, виконаний з м'якого стрейч-трикотажу в поєднанні з сучасним нетканим наповнювачем і захисним полотном SpunLaid. Пориста структура 3D тканини Air change з глибокої прошивкою по бокам матраца має високу повітропроникність, забезпечує природну циркуляцію повітря.
- Якісні матеріали, використовувані в чохлі матраца, забезпечує нормальний теплообмін тіла, регулює вологість, запобігає виникненню електростатичного енергії, гіпоалергенні.
- Терміни виготовлення та постачання матраца від 2 до 4 днів
- Гарантія від виробника — 18 місяців.

Характеристики:
| Висота матраца | 20см |
| Рівень комфорту | помірно жорсткий / комфортно м'який |
| Навантаження на 1 спальне місце | необмеженно |
| Жорсткість сторін | 4/3, асиметрична |
| Тип матрацу | Безпружинний |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тканина чохла | Стрейч-трикотаж, 3D тканина Air change глибокої прошивки, Нетканий наповнювач, Захисне полотно SpunLaid |
| Наповнення | Високоеластична піна Airfoam, Нетканый прошарок Wool Fiber |
| Кріплення | Нi |
| Гарантія | 18 міс |

Можливе виготовлення НЕСТАНДАРТНИХ РОЗМІРІВ — ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ!
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий накладний платеж.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Family Sleep |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 180 кг |
| Наповнення матраца | Wool Fiber, Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Знімний наматрацник | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина, стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч, трикотажна тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 277,76 ₴







