БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-5%

Тумба приліжкова "Арден" 55*40*35см Тенеро
від 4 189 ₴
від 3 979,55 ₴
- Під замовлення
- Код: 82016
Відправка з 18 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Тумба приліжкова "Арден" 55*40*35см від ТМ Тенеро



Габаритні розміри:
Висота (в мм.) - 550
Ширина (в мм.) - 400
Глубина (в мм.) - 350
Вартість тумби (в залежності від коліру фарбування каркасу):
1 категорія: БЕЗ ДОПЛАТИ!
2 категорія: ДОПЛАТА +4% до ЦІНИ!
3 категорія: ДОПЛАТА +9% до ЦІНИ!
Варіанти ДСП на ВИБІР:

По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий, Чорний, Бежевий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | ковка |
| Корпус тумби | метал, ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 979,55 ₴












