БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-25%

Матрац Geometry 20см 120*190 Memory Foam (вакумне скручування)
9 702 ₴
7 276,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 68663
Відправка з 19 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Geometry 20см (скручування) від ЕММ
Опис:
- Чохол знімний - об'ємна тканина стрейч з віскозою
- Memory Foam
- Ortho Foam
- Чохол знімний – меблева тканина та спанбонд





Характеристики:
-
Висота, см: 20 см
-
Тип матрацу: Безпружинний
-
Наповнювач: Memory Foam
-
Наповнювач №2: Ortho Foam
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 1,5 роки
-
Тканина чохла: стрейч з віскозою
-
Тип чохла: знімний
-
Жорсткість: 4/5
-
Навантаження: 160 кг
-
Унікальні властивості: Скручений матрац у вакуумному пакованні (можливе замовлення в розгорнутому вигляді)
Що робити перед використанням матрацу:

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Висота | 20 см |
| Наповнення матраца | піна Orto Foam, Memory foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 160 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | Віскоза, стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч, Віскоза |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пиловідштовхувальні властивості чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 276,50 ₴








