АКЦІЯ!Подарунок
-31%

Матрац KARAT 18см 160*200 Latex+ортопіна
25 963 ₴
17 914,47 ₴
- Під замовлення
- Код: 68693
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 770 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац KARAT 18см 160*200 Latex+ортопіна»
Ортопедичний безпружинний матрац KARAT 18см від ЕММ
Опис:
- Чохол незнімний - об'ємна тканина стрейч з віскозою
- Блок из натурального латексу з 3-мя зонами жорсткості
- Ортопедична піна Orthogel високої щільності
- Чохол незнімний - об'ємна тканина стрейч з віскозою

Характеристики:
-
Висота, см: 18 см
-
Тип матрацу: Безпружинний
-
Наповнювач: Блок из натурального латексу з 3-мя зонами жорсткості
-
Наповнювач №2: Ортопедична піна Orthogel високої щільності
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 1,5 роки
-
Тканина чохла: стрейч з віскозою
-
Тип чохла: незнімний
-
Жорсткість: 4/4
-
Навантаження: 120 кг
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 3 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | Віскоза, стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч, Віскоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 914,47 ₴




