БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-41%

Матрац Ambition 21см 70*190 Relax Foam (вакумне скручування)
13 844 ₴
8 167,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 69515
Відправка з 14 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Ambition 21см (скручування) від ЕММ
Опис:
- Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
- Піна Relax Foam
- Комфортна піна
- Ортопедична піна Ergoflex високої щільності
- Комфортна піна
- Піна Relax Foam



Характеристики:
-
Навантаження: НЕОБМЕЖЕНЕ
-
Висота, см: 21 см
-
Тип матрацу: Безпружиний
-
Тип чохла: знімний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Наповнювач №1: Ортопедична піна,
-
Наповнювач №2: Піна Relax
-
Наповнювач №3: Комфортна піна
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 36 місяців
-
Жорсткість: 4
-
Унікальні властивості: Можливе замовлення в скрученому та розгорнутому вигляді
-
Тип матраца: Безпружиний



Що робити перед використанням матрацу:

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | Comfort foam, Масажна піна, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна, вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина, Стрейч-трикотаж |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина, Стрейч-трикотаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 167,96 ₴










