
Матрац Belsonno Nero-I 24см 200*200 Система підтримки 5 точок+піна з гранулами
52 120 ₴
36 484 ₴
- Під замовлення
- Код: 70026
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Belsonno Nero-I 24см 200*200 Система підтримки 5 точок+піна з гранулами»
Склад:
- Незнімний чохол із Cotton-стрейча + Adaptive®
- Піна з гранулами термогелю Granolo
- Система підтримки 5 точок



Характеристики:
-
Навантаження: 180 кг
-
Висота, см: 24
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Тип пружинного блока: Pocket Spring
-
Наповнювач: Піна з гелем
-
Наповнювач №2: Система підтримки 5 точок
-
Рекомендований термін експлуатації: 12 років
-
Гарантія: 18 місяців
-
Жорсткість: 5
-
Унікальні властивості: Піна з гранулами термогелю GRANOLO. система підтримки 5 точок

1. Чохол із Cotton-стрейч + Adaptive
Просочення тканини динамічно реагує на зміни температури та зберігає спальне місце прохолодним та сухим усю ніч. Для досягнення такого ефекту тканина обробляється за допомогою термочутливого полімеру, який забезпечує динамічний відгук: чим тепліше він стає, тим більше вологи випаровується з поверхні тканини. Таким чином, додаткове випаровування зменшує вологість, сприяє охолодному ефекту і дозволяє покращити якість сну за рахунок комфортного клімату. При цьому тканина з волокнами Organic Cotton - органічно обробленої бавовни - посилює і найбільш вигідно виявляє ефект просочення.
2. Піна із гранулами термогеля Granolo ®
Гранули в піні забезпечують одразу кілька ефектів. По-перше, вони створюють умовну «сітку жорсткості» всередині м'якої піни, збільшуючи її еластичність, підвищуючи стійкість до деформації та прискорюючи відновлення форми після експлуатації матраца. По-друге, гранули гелю не перешкоджають проходженню повітря крізь піну, зберігаючи при цьому терморегуляційні властивості гелю. Гранули гелю не тільки охолоджують, а й підтримують комфортний температурний режим.
3. 5-зонне комбіноване ядро з пружинними вставками ®
Унікальна п'ятизонна система підтримки 5 точок забезпечує анатомічно правильне положення тіла уві сні, надаючи необхідну ортопедичну підтримку хребту. Поєднання найкращих властивостей пінного блоку та пружинних вставок дозволяє досягти оптимального ортопедичного ефекту. Чутливі пружинні вставки з незалежних пружин у ділянці плечового пояса та колін розраховані на миттєву адаптацію у максимально рухливих зонах тіла, а еластичні зони з піни ідеально підтримують таз, голову та стопи, не порушуючи кровообіг.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни до конструкції виробів для покращення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від фотографій.
- Нестандартний розмір виготовляється лише за умови внесення передоплати.
- Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менше ніж 600 мм та/або довжиною менше ніж 1200 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
- Можливе виготовлення матраца нестандартного розміру довжиною від 60 до 250 см та шириною від 60 до 200 см, з кроком довжини та ширини – 2 см.
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 24 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 180 кг |
| Наповнення матраца | Memory Gel, Ортопена, Memorygel |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Посилений борт |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 200х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Незалежний пружинний блок Multi Pocket 5 zone |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | коттон, стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч, коттон |
- Ціна: 36 484 ₴








