
Матрац ортопедичний 20см 120*190 Highfoam Noble Aurum Minto (вакумне скручування)
17 560 ₴
12 292 ₴
- Під замовлення
- Код: 70045
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Highfoam Noble Aurum Minto є ексклюзивним зонованим матрацом з вираженими ортопедичними властивостями. Високоеластична піна Highfoam®Mint збагачена природною м’ятою, яка допомагає зняти емоційний стрес та значно покращує якість сну. Точкове зонування матрацу дозволяє рівномірно розподіляти навантаження і забезпечити комфортну підтримку для поперекового та шийного відділів хребта. HIGHFOAM®MINT — це бренд високоеластичної піни (HR) із листям м’яти (італійська назва Mentha piperita). Комірки пінополіуретану HR мають різний розмір і розташовані в невизначеному порядку. Завдяки цьому вони по-різному реагують на навантаження. Тільки маленькі комірки з тонкими стінками працюють з незначною вагою, що відповідає відчуттю супер’якої піни. Зі збільшенням навантаження активуються більші комірки з вищим опором до стиску. Таким чином, піна HR буде однаково комфортною для будь-кого з будь-якою категорією ваги. Здатність рівномірно розподіляти навантаження робить піну HR рекомендованою лікарями як відмінний ортопедичний матеріал для сну та відпочинку.
Сушене листя м’яти, додане в структуру піни, має лікувальні властивості та корисний вплив на здоров’я людини:
-
Природні ефірні олії чинять розширюючий ефект на судини, поліпшують кровообіг у головному мозку та пам’ять, регулюють венозно-артеріальний тонус та сприяють вільному кровотоку;
-
М’ята допомагає зменшити приступи кашлю під час лежачого положення;
-
Певний відсоток м’яти у піні має легкий ефект зниження м’язового тонусу, дозволяючи досягти достатнього релаксу під час сну.
Ефірні олії м’яти мають антисептичний ефект та сприяють легкому дезінфікуванню приміщення, що особливо корисно під час сезонного застудження.
Середній шар — це жорсткий еластичний пінополіуретан HighfoamBio — унікальний високоалергенний матеріал з підвищеними ортопедичними властивостями. Ця комбінація робить матрац HIGHFOAM MINTO ще більш міцним. Спеціальні вставки в середньому шарі матраца надають максимальну підтримку хребту.



Характеристики:
Колекція: Noble
Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; зоновані; для людей з великою вагою; ароматизовані; анатомічні
Жорсткість: (III) Середня
Висота матраца: 20 см
Гарантія: 96 місяців
Ефект зима / літо: Ні
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: Необмежено
Наповнювачі: Латексована піна; Масажний шар
Чохол: Стрейч; На блискавці
Шари матраца:
-
Пінополіуретан з екстрактом м’яти Highfoam®Mint.
-
Еластичний пінополіуретан Highfoam Bio®.
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Наповнення матраца | Еластична піна, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 12 292 ₴





