
Матрац ортопедичний 22см 180*190 Highfoam Keiko Tori (вакумне скручування)
24 324 ₴
17 026,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 70080
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Високоортопедичний матрац з унікальною комбінацією матеріалів, що дозволяє зберегти максимально правильне положення хребта під час сну.
Основний блок із Highfoam™. Матеріал із чудовими ортопедичними властивостями та високою зносостійкістю. Забезпечує рівномірний розподіл ваги, створюючи ідеальну основу для відпочинку.
Шар піни з пам’яттю Highfoam™ бездоганно повторює контури тіла, оптимально розподіляє навантаження і запобігає втомі під час сну.
Шар Ortofoam™ з екологічно чистого матеріалу, який забезпечує комфортне та природне положення тіла.
Матеріал чохла Q-Dry&Soft забезпечує комфортну температуру тіла під час відпочинку.



Характеристики:
Колекція: Keiko
Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; з ефектом пам'яті; анатомічні
Жорсткість: (II) Нижче середньої; (III) Середня
Висота матраца: 22 см
Гарантія: 40 місяців
Ефект зима / літо: Ні
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
Наповнювачі: Піна з пам'яттю
Чохол: Стрейч; На блискавці
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 40 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam, піна Orto Foam, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середньом'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | Стрейч-трикотаж |
| Сторона чохла 2 | Стрейч-трикотаж |
- Ціна: 17 026,80 ₴









