
Матрац ортопедичний 19см 200*200 Highfoam Bellagio Primo (вакумне скручування)
22 379 ₴
15 665,30 ₴
- Під замовлення
- Код: 70119
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац із різним ступенем жорсткості сторін
Основа матрацу — інноваційна піна Highfoam® з підвищеним рівнем ортопедичної підтримки. Шар кокосової койри з однієї сторони матрацу забезпечує жорсткість, стійкість до навантаження та антибактеріальні властивості. Знімний двоколірний чохол із м'якого стрейчу легко знімається та додає візуальної варіативності.
Ідеальне рішення для тих, хто шукає тверду основу для сну або потребує надійної підтримки спини




Характеристики:
Колекція: Bellagio
Особливості: гіпоалергенні; двосторонні; жорсткі
Жорсткість: (IV) Вище середньої; (V) Висока
Висота матраца: 19 см
Гарантія: 48 місяців
Ефект зима / літо: Ні
Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
Наповнювачі: Піна ортопедична; Кокосове полотно
Чохол: Стрейч; на блискавці
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | піна Orto Foam, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 200х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 15 665,30 ₴










