
Матрац ортопедичний 20см 200*200 Highfoam Noble Argentum Moon (вакумне скручування)
27 851 ₴
17 546,13 ₴
- Під замовлення
- Код: 70277
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Ортопедичний матрац Highfoam Noble Argentum Moon — ідеальний вибір для тих, хто любить комфортний м’який сон без шкоди для хребта. Завдяки U-подібним вентиляційним каналам матрац «дихає», зберігаючи оптимальний мікроклімат та еластичність.
Піна Highfoam Bio™ м’яко розслабляє м’язи, підтримує природне положення хребта та забезпечує повноцінний відпочинок. Антибактеріальний стрейч-чохол Silvero зі срібними нитками підходить навіть для людей з чутливою шкірою.
Особливості:
-
U-подібні вентиляційні канали забезпечують додаткову еластичність і внутрішню вентиляцію.
-
Тканина стрейч Silvero — неймовірно комфортна на дотик тканина, пошита срібними нитками м’якого оброблення для створення антибактеріальних властивостей.
-
Тканина антиалергенна.
-
Основа матраца — поєднання жорсткого і м’якого поліуретанів Highfoam Bio™ — екологічно чистої піни з нерівномірною структурою комірок.




Характеристики:
- Колекція: Noble
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; зоновані; для людей з великою вагою; повітряні канали; анатомічні
- Жорсткість: (III) Середня; (II) Нижче середньої
- Висота матраца: 20 см
- Гарантія: 96 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 130 кг
- Наповнювачі: Піна ортопедична; Піна BIO
- Чохол: Стрейч; На блискавці
Шари матраца:
-
Жорсткий та міцний пінополіуретан Highfoam Bio™.
-
М’який пінополіуретан Highfoam Bio™
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | комірчастий пінополіуретан, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 200х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 17 546,13 ₴







