
Матрац ортопедичний 19см 120*200 Highfoam Bellagio Bello (вакумне скручування)
12 555 ₴
7 909,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 70352
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац з середнім ступенем жорсткості сторін
Основа матрацу — інноваційна піна Highfoam® з підвищеним рівнем ортопедичної підтримки. Масажні шари піни Ortofoam з обох боків створюють мікро-рельєф, який сприяє розслабленню м'язів та кращій вентиляції під час сну.
Комфортний для щоденного використання та відпочинку після фізичної активності.
7 Zones Foam — семизональний масажний шар з анатомічним профілюванням, розроблений для точкової підтримки різних зон тіла. Кожна зона має індивідуальну форму та щільність для максимального комфорту:
- Голова та шия — м’яка зона для зниження тиску та зняття напруги
- Плечі — посилена амортизація, особливо важлива при сні на боці
- Грудна клітка — стабільна підтримка верхньої частини тіла
- Поперек — посилена зона для правильного положення хребта
- Таз — м’який рельєф для рівномірного розподілу навантаження
- Стегна та коліна — адаптивна підтримка для зниження тиску на суглоби
- Гомілки та стопи — м’яке завершення з додатковою вентиляцією






Характеристики:
- Колекція: Bellagio
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; для людей з великою вагою; З масажним ефектом; анатомічні
- Жорсткість: (III) Cередня
- Висота матраца: 19 см
- Гарантія: 48 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
- Наповнювачі: Масажний шар
- Чохол: Стрейч; на блискавці
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 7 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Масажна піна, Піна Highfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 7 909,65 ₴










