ВАКУУМНА СКРУТКА!
-37%

Матрац ортопедичний 19см 150*200 Highfoam Levante Fonte (вакумне скручування)
14 319 ₴
9 020,97 ₴
- Під замовлення
- Код: 70371
Відправка з 18 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Highfoam Levante Fonte 19см (скручування) від Highfoam
Матрац із різними ступенями жорсткості сторін
- Основа - Ortofoam екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне положення тіла
- Структура комірок пінополіуретану Ortofoam™ оптимально розподіляє навантаження, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині.
- Шар Highfoam®Sense з одного боку додає пружності й м’якості, забезпечує точкову підтримку та комфортне положення тіла без надмірного тиску.
- Матеріал Highfoam®Sense - гіпоалергенний аналог натурального латексу, із шовковистою поверхнею, високою еластичністю, стійкістю до деформацій та швидким відновленням після стиснення.
- Чохол із ніжної стьобаної тканини стрейч приємний на дотик, забезпечує м’яккість поверхні та вільну циркуляцію повітря.
- Levante Fonte - це м’якість і пружна підтримка в одному матраці.




Характеристики:
- Колекція: Levante
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; двосторонні; анатомічні
- Жорсткість: (II) Нижче середньої; (III) Середня
- Висота матраца: 19 см
- Гарантія: 30 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 140 кг
- Наповнювачі: Латексована піна
- Чохол: Стрейч
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.
Що робити перед використанням матрацу:

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | піна Orto Foam, синтетичний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 150х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 020,97 ₴








