
Матрац ортопедичний 18см 140*200 Highfoam Obeliks Lupen (вакумне скручування)
9 772 ₴
8 794,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 70411
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Highfoam Obeliks Lupen — це комфортний безпружинний ортопедичний матрац з різною жорсткістю сторін, який поєднує надійну підтримку та м’яке розслаблення. Основа з еластичної піни Ortofoam™ забезпечує правильне положення хребта, а верхній шар Highfoam™ Sense дарує відчуття комфорту, подібне до натурального латексу.
Матрац сприяє повному розслабленню м’язів, підтримує природний тонус спини та створює оптимальний мікроклімат для сну в будь-яку пору року.
Переваги:
- Різна жорсткість сторін (II / III)
- Безпружинна ортопедична конструкція
- М’який шар Highfoam™ Sense з латексним ефектом
- Надійна підтримка хребта
- Хороша вентиляція та терморегуляція




Характеристики:
- Колекція: Obeliks
- Особливості: гіпоалергенні; інноваційні; двосторонні; анатомічні
- Жорсткість: (III) Середня; (II) Нижче середньої
- Висота матраца: 18 см
- Гарантія: 24 місяців
- Ефект зима / літо: Ні
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 130 кг
- Наповнювачі: Латексована піна
- Чохол: Стрейч
Шари матрацу:
-
Піна Highfoam™ Sense Memory
-
Пінополіуретан ортопедичний Ortofoam™
-
Тканина чохла, стрейч — м’яка, ніжна, шовковиста тканина, що надає комфорту шкірі
Виробник залишає за собою право змінити тип чохла матраца за необхідності.

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 8 794,80 ₴





