Тумба приліжкова ПКТ-1 55*35*38см



Характеристики:
- Ширина: 350 мм
- Висота: 550 мм
- Глибина: 380 мм
- Розмір упаковки: 560х367х106 мм
- Вага: 10.2 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Ательє Світлий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 11 кг |
| Висота тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 35 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴












