Тумба приліжкова ПКТ-6 62*44*38см



Характеристики:
- Ширина: 440 мм
- Висота: 620 мм
- Глибина: 380 мм
- Розмір упаковки: 638х414х108 мм
- Вага: 15,71 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 17 кг |
| Висота тумби | 62 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 44 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 731 ₴












