Тумба приліжкова ПКТ-7 40*40*32см



Характеристики:
- Ширина: 400 мм
- Висота: 400 мм
- Глибина: 320 мм
- Розмір упаковки: 420х330х106 мм
- Вага: 8,14 кг +/-5%
- Матеріал: ламіноване ДСП
По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Вага | 8 кг |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 32 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴












