
Матрац Пармезан 21см 190*180 кокос + латекс серія Преміум
56 862 ₴
- Під замовлення
- Код: 67253
Відправка з 18 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Матрац безпружинний «ПАРМЕЗАН» від ВЕЛАМ
ОПИС
Прекрасний безпружинний матрац для людей солідного статури. Спеціально підібране поєднання екзотичних настилів кокосової койри та латексу забезпечує підвищену пружність виробу. Завдяки використанню волокон бавовни та вовни в настилах чохла створюється ефект «Зима-Літо». Виріб відповідає всім встановленим нормам санітарно-гігієнічної безпеки.



НАПОВНЕННЯ
- Чохол (поверхня матраца) — стьобаний на об'ємному наповнювачі «Sprut» з волокнами бавовни (ефект «Літо»), основна тканина — трикотаж
- Настил- латекс
- Настил-койра кокосова
- Основа — койра кокосова
- Чохол (поверхня матраца) — стьобаний на об'ємному наповнювачі «Sprut» з волокнами вовни (ефект «Зима»), основна тканина — трикотаж
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Допустиме навантаження на одне спальне місце (кг) — 150 кг
- Рівень жорсткості — (1 м'який — 6 супержорсткий) — H5
- Регламентована висота [cм.] - 18
- Об'ємна висота (см) — 24
- Матрац двобічної м'якості
- Вага — 1,2 виробу — 18,77 кг. ( ±5%)
Догляд за матрацом
Виконувати глибоке чищення можна тільки на клінінговій компанії (або хімчистці). Фахівці допоможуть зберегти м'якість поверхні, забезпечити повне висихання наповнювачів і настилів.
- Найкраще відразу почати хімчистку або викликати клінінгову компанію на будинок. Фахівці допоможуть зберегти м'якість і розміри виробу, забезпечити повне висихання наповнювачів і настилів;
- Самостійно виведена пляма може залишити контур від мийного засобу. Також не треба застосовувати засоби з вмістом хлору;
- Для екстреного видалення мокрих плям скористайтеся паперовими серветками;
Якщо якість матраца продовжує Вас влаштовувати після закінчення терміну експлуатації, зазначеного на ярлику, в його заміні немає потреби. Дотримуйтеся наших порад і Ваш матрац довго зберігатиме свіжість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Велам |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, натуральний латекс, матеріал нетканий Sprut |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 862 ₴





