
Матрац Моніка 21см 190*160 (Multi Pocket 3+кокос) Monika серія Home
22 610 ₴
20 349 ₴
- Під замовлення
- Код: 67078
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац Monika / Моніка — ідеальний розподіл навантаження по всьому матрацу завдяки трьом зонам в незалежному пружинному блоці, які самі по собі забезпечують оздоровлюючий і ортопедичний ефект. А натуральна кокосова койра додасть неповторне відчуття ортопедичної жорсткості.

Характеристики моделі:
- Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо
- Жорсткість моделі: середня+ / середня (4/3)
- Висота 21 см
- Єврокаркас
- Кутова система підтримки
- Рекомендована навантаження: до 160 кг на спальне місце
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Внутрішнє наповнення:
- Latex Foam з ефектом микромассажным
- Кокосова койра
- Пружинний блок Multi Pocket 3 zone
- Latex Foam з ефектом микромассажным
- Чохол стрейч-жаккард глибокої прошивки

Що робити з матрацом після покупки:
Запах. Новий матрац, як і будь свіжо вироблений продукт, може деякий час зберігати виробничий запах. Пов'язано це з швидкою упаковкою ще "гарячого" матраца. Якщо в склад матраца входять натуральні матеріали, такі як кокосова койра, вовна, бавовна, та інші, то в матраца буде характерний запах, який не є дефектом. Цей запах вивітрюється протягом доби, якщо приміщення добре провітрюється, і до трьох діб, якщо вентиляція повітря не дуже хороша. Що б прискорити процес, матрац можна пропилососити домашнім пилососом з м'якою насадкою для меблів, і помістити його в добре провітрюване приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Multipocket" |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*190 |
- Ціна: 20 349 ₴







