
Матрац Моніка 21 см 200*160 (Multi Pocket 3+кокос) Monika серія Home
23 296 ₴
20 966,40 ₴
- Під замовлення
- Код: 67084
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац Monika / Моніка — ідеальний розподіл навантаження на всьому матраці завдяки трьом зонам у незалежному пружинному блоці, які самі по собі забезпечують оздоровлювальний і ортопедичний ефект. А натуральна кокосова койра додасть неповторного відчуття ортопедичної жорсткості.

Характеристики моделі:
- Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо
- Жорсткість моделі: середня + / середня (4/3)
- Висота 21 см
- Єврокаркас
- Кутова система підтримки
- Рекомендоване навантаження: до 160 кг на спальне місце
Внутрішнє наповнення:
- Latex Foam з мікромасажним ефектом
- Кокосова койра
- Пружинний блок Multi Pocket 3 zone
- Latex Foam з мікромасажним ефектом
- Чохол стрейч-жакард глибокого прошивання

Що робити з матрацом після купівлі:
Захід. Новий матрац, як і будь-який свіжий вироблений продукт, може деякий час зберігати виробничий запах. Пов'язано це зі швидким пакованням ще "гарячого" матраца. Якщо до складу матраца входять натуральні матеріали, як-от кокосова койра, шерсть, бавовна та інші, то матрац має характерний запах, який не є дефектом. Цей запах вивітрюється упродовж доби, якщо приміщення добре провітрюється, і до трьох діб, якщо вентиляція повітря не дуже гарна. Щоб пришвидшити процес, матрац можна пропилососити домашнім пилососом із насадкою для м'яких меблів і помістити його в добре провітрюване приміщення.
ДОСТАВКА
Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України СЛУЖБИЙ ДОСТАВКИ (вся Україна, крім тимчасово окупованих територій,
СРОКИ ПОСТАВКИ
1-2 день із наявності
5-7 робочих днів під замовлення
Компанія MATROLUXE піклується про Ваше здоров'я й бажає Вам гарних і добрих снів!
Якщо ви маєте якісь питання або необхідну нашу консультацію, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Multipocket" |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 20 966,40 ₴



