
Матрац Тіффані 22 см 200*160 (Multi Pocket 7+кокос + латекс) Tiffany серія Home
32 547 ₴
21 481,02 ₴
- Під замовлення
- Код: 67098
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Внимание! Наявність цього розміру на складі уточнюйте!
Tiffany/ Тіффані — цей бездоганний матрац має 7-зонний пружинний блок, який підлаштовується під кожну частину вашого тіла індивідуально. Кокосова койра та інноваційний матеріал Latex Foam підсилюють і доповнюють ортопедичний ефект, піднімаючи Вас на вершину комфорту!

Основні характеристики:
- Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо
- Жорсткість моделі середня/жорстка (3/4)
- Висота 23 см
- Єврокаркас
- Кутова система підтримки
- Рекомендоване навантаження: до 170 кг на спальне місце

Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
ДОСТАВКА
Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України СЛУЖБИЙ ДОСТАВКИ (вся Україна, крім тимчасово окупованих територій,
СРОКИ ПОСТАВКИ
1-2 день із наявності
5-7 робочих днів під замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Multipocket" |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 21 481,02 ₴



