
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Standart Plus SF 21см 90*200 Стандарт плюс»
ОПИС
Високоякісний ортопедичний матрац Standart PLUS SF розроблений таким чином, щоб забезпечити людині максимальний комфорт і корисний сон. Посилений блок пружин «Мульти Боннель» чудово підтримує форму виробу і завдяки більшій кількості пружин на квадратний метр, сприяє відповідно більшої жорсткості самого матраца. Це дозволяє йому витримувати велике навантаження. Термовойлок створює необхідний мікроклімат протягом круглого року. В процесі виробництва матраца використовуються гіпоалергенні матеріали, тому виріб ідеально для алергіків.



Опис
- Тканина жаккард
- Синтепон
- Натуральна вовна
- Спанбонд
- Піна
- Термоповсть
- Блок пружин «Мульти Боннель»
- Термоповсть
- Піна
- Посилений євроборт із піни по периметру
- Спанбонд
- Натуральна бавовна
- Синтепон
- Тканина жаккард
Характеристики
-
Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
-
Довжина, см: 190,200
-
Висота, см: 21 см
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Наповнювач: Піна
-
Наповнювач №2: Синтепон
-
Наповнювач №3: Термоповсть
-
Євроборт з піни по периметру: В наявності
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 3 роки
-
Тканина чохла: Жакард
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тип пружинного блока: Мульті Боннель
-
Жорсткість: 5
-
Навантаження: 150 кг
-
Унікальні властивості: Посилений євроборт -10 см. ефект "зима/літо"
-
Тип матраца: Пружинний

Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службами доставки, можливий накладений платіж!
Якщо у Вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть Вам з вибором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 150 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | термоповсть, Вовна, бавовна, Еластична піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel", Блок пружин "Мульти Бонель" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Комплектація матраца | |
| Аератори | Так |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 90*200 |
- Ціна: 6 148,87 ₴







