
Матрац Melon/Мелон 23 см 160*200 Сизаль+Pocket 5 Zone
22 565 ₴
20 985,45 ₴
- Під замовлення
- Код: 66404
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матраци серії Yellow створені на основі пружин преміумкласу та покликані забезпечувати цільову підтримку вашого тіла завдяки багатозональному блоку. Чохол матраців виготовлений з ексклюзивної тканини Beauty Sonno розробленої спеціально для цієї лінійки. Інноваційна система бічної підтримки і наповнювачі преміумкласу забезпечать ваш комфорт на довгий час.
Ортопедичний матрац серії Yellow Melon/Мелон



ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип матраца: Двусторонний
Висота моделі: 23 см
Жорсткість: 4 / 3
Навантаження на спальне місце: до 140 кг
Торгова марка: Yellow
Опція зима/літо: да
Шар 1: Oxygen Foam
Шар 2: Sisal
Шар 3: Thermofiber
Шар 4: Pocket Spring 5-зонний, подвійна сталева рама + кутове посилення
Шар 5: Єврокаркас
Шар 6: Thermofiber
Шар 7: Sisal
Шар 8: Oxygen Foam
Посилення металевою рамкою: подвійна сталева рама + кутове посилення
Єврокаркас: да
Чехол на молнии: немає
Внутрішній захисний чохол: немає
Матеріал чохла: Жакард
Тип прошивання зовнішнього чохла: Глибока прошивка
Гарантия на изделие: 24 місяці, на наповнення 5 років
Тип пружинного блока: Незалежний блок Pocket Multi Zone 5
Ексклюзивні тканини. Чохли матраців лінійки YELLOW виготовлені з ексклюзивної тканини BeautySonno, розробленої за індивідуальним замовленням для компанії Matroluxe, яка використовується тільки в цій лінійці. Тканина розроблена так, щоб створювати максимальний комфорт і м'якість під час дотику. Ви відчуєте повне занурення в сон завдяки ідеально збалансованій щільності тканини. Чохол із тканини BeautySonno — це ідеальне рішення для сну, відпочивайте фізично та емоційно.
Мікромасажний ефект у кожній моделі. За результатами внутрішніх досліджень мікромасажний ефект на 25% підвищує комфорт і якість Вашого сну. Верхній шар із масажним ефектом призначений для поліпшення кровообігу, рівномірного розподілу ваги тіла на всій його поверхні, а також забезпечує циркуляцію повітря завдяки своїй хвилястій структурі.
MULTI POCKET 5 ZONES. Система пружин із 5 незалежними поперечними зонами підтримки з унікальними системами кутової підтримки, системи Butterfly та додатковим посиленням двома рамками зі сталі. Система пружин Multi Poket була розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людини. Таке поперекове зонування досягається завдяки комбіненню пружин різної жорсткості та діаметру. У такий спосіб забезпечується підтримка хребта в правильному положенні під час сну завдяки основі матраца — системі пружин Multi Pocket.
ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА BUTTERFLY. Система розташована на боковинах матраца. У поєднанні із сучасним пружинним блоком робить матрац зручним і комфортним, збільшує термін експлуатації матраца, зберігає його ортопедичні властивості.
УГОЛІЛА СИСТЕМА ПІДТРИМКИ — надає матрацу пружність і підсилює ортопедичний ефект.
Висота моделі до 30 см. Відмітна риса матраців преміумкласу — висота понад 25 см. Для по-справжньому комфортного та здорового сну висота вашого матраца має особливе значення! Це один із найважливіших показників, що впливають на правильний розподіл навантаження.

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України СЛУЖБИЙ ДОСТАВКИ (вся Україна, крім тимчасово окупованих територій,
1-2 день із наявності
5-7 робочих днів під замовлення
Компанія MATROLUXE піклується про Ваше здоров'я й бажає Вам гарних і добрих снів!
Якщо ви маєте якісь питання або необхідну нашу консультацію, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Кількість зон жорсткості матраца | 5 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | сизаль, термоповсть, Termofiber |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring", пружинний блок Smart Spring Multizone |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 20 985,45 ₴





