
Матрац Caochu kokos ULTRA 21см 160*190 Latex Cocos Ultra (латекс+кокосова койра)
40 231 ₴
38 219,45 ₴
- Під замовлення
- Код: 67702
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
LATEX KOKOS ULTRA — це модель безпружинного ортопедичного матраца нового покоління від компанії Матролюкс. Матрац відмінним чином підходить для людей різного віку, які люблять якісний відпочинок і здоровий сон. Завдяки тому, що латексний наповнювач розділений на зони, що відповідають частинам тіла відпочиваючого, Ваш перебування на цьому матраці принесе Вам справжнє задоволення і забезпечить бадьорістю на весь день. Важливу роль у піклуванні про правильне положення Вашого тіла під час сну грає і кокосове волокно — жорстка прошарок в глибині матраца. В результаті Ви отримуєте виріб з високу анатомічність і відмінними ортопедичними властивостями. Не можна не відзначити, що матрац виготовлений з повністю екологічних та гіпоалергенних матеріалів, які заслужили довіру багатьох покупців продукції Матролюкс.
Наповнення:
-
Стрейч-жаккард чохол глибокої прошивки
-
Натуральний латекс зонований
-
Кокосове волокно, просочене латексом
-
Натуральний латекс зонований

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - 11262грн
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Latex натуральний зонований |
| Шар 2 | Латексована Кокосова койра |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |



Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий наложений платіж.
Якщо у вас є які-небудь питання, дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*190 |
- Ціна: 38 219,45 ₴




