
Матрац Брюге/Brugge 18 см 160*200 ТМ Belgian technologies
12 274 ₴
8 346,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 66806
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Внимание! Можлива наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Брюгге/Brugge ТМ Matroluxe
Матрац Brugge колекції Belgian technologies — двостороння модель заввишки 18 сантиметрів. Обидві сторони виробу мають помірну жорсткість. В основі моделі лежить ортопедичний пінний блок, виготовлений за бельгійськими технологіями, що гарантує її якість і надійність.

Переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Повітропроникність і гігієнічність.
- Стійкість до появи пилових кліщів і хвороботворних бактерій.
- Стрейч-жакардовий чохол із лляною прошивкою.
- Удобная молния на чехле

Наповнення:
- Air foam. Ортопедична піна виготовлена на основі бельгійської формули, що гарантує надійність матраца. Матеріал швидко відновлює початкову форму та не деформується з плином терміну експлуатації.
- Стрейч-жакард прошитий льоном. Високоеластична тканина виробляється з використанням еластичних волокон. Лляна прошивка наділяє чохол гіпоалергенними властивостями та створює правильну терморегуляцію на поверхні спального місця.
Усі матеріали вирізняються екологічною чистотою та не провокують алергію. Тому матрац однаково підходить для дітей, дорослих і людей, схильних до алергічних реакцій.

Ціна за 1 м2 нестандартного розміру матраца — ВТОЧНІ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м кв.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
Характеристики:
| Гарантия на изделие | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жесткий |
| Висота матраца | 18 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чехол на молнии | Да |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Немає |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Да |
| Шар 1 | Air foam |
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службами Доставки можливий накладений платіж.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 8 346,32 ₴




