
Матрац Arlon/Arlon 20см 140*200 ТМ Belgian technologies (кокосова койра)
13 076 ₴
10 330,04 ₴
- Під замовлення
- Код: 66819
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Arlon/Arlon ТМ Matroluxe
Матрац Arlon — топова модель колекції Belgian technologies від Matroluxe. В її основі якісні наповнювачі, які сприяють міцному і здоровому сну. У вироби дві функціональних сторони з асиметричною жорсткістю. Одна сторона матраца помірно-жорстка, а друга — жорстка.

Переваги:
- Поверхня з ортопедичним ефектом.
- Гіпоалергенні та гігієнічні наповнювачі.
- Знімний чохол на зручній блискавки прошитий натуральною льоном.
- Максимально допустиме навантаження — 140 кг.
- Тривалий термін експлуатації.

Наповнення:
- Air foam. Блок ортопедичної піни виконаний з бельгійським технологій, що гарантує надійність матраца. Наповнювач відрізняється підвищеною стійкістю до деформацій, а також поліпшеними ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Кокосова койра. Надає поверхні спального місця жорсткості. Виробляється з натурального кокосового волосся, не викликає алергію і надовго зберігає первозданні властивості.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Еластична й довговічна тканина прошита натуральною льоном, що робить її гіпоалергенною. Також використання льону дозволило добитися ефекту терморегуляції, тому в холодну пору чохол зберігає тепло, а в теплу — дарує прохолоду.
Всі матеріали відрізняються екологічною чистотою і не провокують алергію. Тому матрац однаково підходить для дітей, дорослих і людей, схильних до алергічних реакцій.

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - УТОЧНЮЙТЕ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Внимание! Расчет стоимости нестандартного матраса, размеры которого по ширине менее чем 500 мм и/или длине менее чем 1500 мм, производится по индивидуальной схеме.
Производитель оставляет за собой право без уведомления потребителя вносить изменения в конструкцию изделий для улучшения их технологических и эксплуатационных параметров. Вид изделий может незначительно отличаться от представленных на фотографиях.
Характеристики:
| Гарантия на изделие | 24 мес |
| Жесткость сторон матраса | 4/5 |
| Торговая марка матраса | Belgian technologies |
| Жесткость | Жесткий |
| Высота матраса | 20 см |
| Нагрузка на спальное место | до 140 кг |
| Тип матраса | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Беспружинный |
| Сегмент матраса | Классические |
| Чехол на молнии | Да |
| Высота модели матраса | 16-25 см |
| Еврокаркас | Нет |
| Кокос | Да |
| Материал чехла | Стрейч прошит льном |
| Внутренний защитный чехол | Да |
| Слой 1 | Air foam |
| Слой 2 | Кокосовая койра |
| Слой 3 | Air foam |
Гарантия не распространяется на:
- Чехол матраса.
Доставка товаров осуществляется во все населенные пункты в Украине (кроме временно оккупированных территорий) Службами Доставки возможен наложенный платеж.
Если у вас есть какие-либо вопросы, звоните нам по указанным на сайте телефонам – наши менеджеры помогут вам с выбором и оформлением заказа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 140х200 |
- Ціна: 10 330,04 ₴




