
Матрац Монс/Mons 20см 90*190 ТМ Belgian technologies (Memory Foam)
8 603 ₴
7 742,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 66840
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Монс/Mons ТМ Matroluxe
Матрац Mons — яскрава модель колекції Belgian technologies від Matroluxe. В основі вироби блок ортопедичної піни, виконаної за бельгійським технологій, що гарантує його якість і надійність. Дві функціональних сторони матраца мають асиметричною жорсткістю четвертої та п'ятої ступеня. Такий варіант підійде людям, які люблять різну жорсткість в різний час року.

Переваги:
- Підвищений ортопедичний ефект.
- Повітропроникність і вологостійкість.
- Анатомічні властивості завдяки використанню Memory Foam.
- Максимально допустиме навантаження — 140 кг.
- Чохол на зручній блискавки з лляної прошивкою.

Наповнення:
- Air foam. Блок ортопедичної піни виконаний з бельгійським технологій, що гарантує надійність матраца. Наповнювач відрізняється підвищеною стійкістю до деформацій, а також поліпшеними ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Memory foam. Піна з ефектом пам'яті. Матеріал повністю повторює контури тіла сплячого, сприятливо впливає на м'язи і суглоби.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Еластична й довговічна тканина прошита натуральною льоном, що робить її гіпоалергенною. Також використання льону дозволило добитися ефекту терморегуляції, тому в холодну пору чохол зберігає тепло, а в теплу — дарує прохолоду.

Всі матеріали відрізняються екологічною чистотою і не провокують алергію. Тому матрац однаково підходить для дітей, дорослих і людей, схильних до алергічних реакцій.

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - УТОЧНЮЙТЕ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Беспружинный |
| Сегмент матраса | Классические |
| Чехол на молнии | Да |
| Высота модели матраса | 16-25 см |
| Еврокаркас | Нет |
| Кокос | Нет |
| Материал чехла | Стрейч прошит льном |
| Внутренний защитный чехол | Да |
| Слой 1 | Memory foam |
| Слой 2 | Air foam |
Гарантия не распространяется на:
- Чехол матраса.
Доставка товаров осуществляется во все населенные пункты в Украине (кроме временно оккупированных территорий) Службами Доставки возможен наложенный платеж.
Если у вас есть какие-либо вопросы, звоните нам по указанным на сайте телефонам – наши менеджеры помогут вам с выбором и оформлением заказа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Високоеластична піна Airfoam, Memory foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 90*190 |
- Ціна: 7 742,70 ₴





