
Матрац Лієр/Lier 16 см 160*200 ТМ Belgian technologies (Latex Foam)
12 045 ₴
10 840,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 66866
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Внимание! Можлива наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Лієр/Lier ТМ Matroluxe
Матрац Lier колекції Belgian technologies — двостороння модель заввишки 16 сантиметрів. Обидві сторони виробу мають помірну жорсткість. В основі моделі лежить ортопедичний пінний блок, виготовлений за бельгійськими технологіями, що гарантує її якість і надійність.

Переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Повітропроникність і гігієнічність.
- Стійкість до появи пилових кліщів і хвороботворних бактерій.
- Стрейч-жакардовий чохол із лляною прошивкою.
- Удобная молния на чехле.

Наповнення:
- Air foam. Блок ортопедичної піни зроблений за бельгійськими технологіями, що гарантує надійність матраца. Наповнювач вирізняється підвищеною стійкістю до деформацій, а також поліпшеними ортопедичними й анатомічними властивостями.
- Latex foam. Двосантиметровий шар високощільної латексованої піни Latex Foam, розташований з одного боку виробу, призначений для додання додаткового комфорту й анатомічних властивостей.
- Стрейч-жакард прошитий льоном. Еластична та довговічна тканина прошита натуральним льоном, що робить її гіпоалергенною. Також використання льону дало змогу домогтися ефекту терморегуляції, тому в холодну пору чохол зберігає тепло, а в теплі — дарує прохолоду.
Усі матеріали вирізняються екологічною чистотою та не провокують алергію. Тому матрац однаково підходить для дітей, дорослих і людей, схильних до алергічних реакцій.

Ціна за 1 м2 нестандартного розміру матраца — ВТОЧНІ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м кв.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
Характеристики:
| Гарантия на изделие | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жесткий |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чехол на молнии | Да |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Немає |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Да |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Air foam |
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службами Доставки можливий накладений платіж.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | Високоеластична піна Airfoam, латексна піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 10 840,50 ₴



