
Матрац Лайк/Like 20см 120*190 (скрутка)
21 489 ₴
19 340,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 66871
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Увага! Можливо наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Лайк/Like ТМ Matroluxe
Матрац Like входить в лінійку In Style від Matroluxe. Це вироби на основі інноваційних матеріалів, виготовлені в кращих традиціях мінімалізму. Дана модель відноситься до безпружинних і має два функціональних сторони з асиметричною жорсткістю. У ході експлуатації можна вибрати найбільш зручну із сторін.

Переваги:
- Ефект терморегуляції, завдяки прошивці чохла натуральним льоном.
- Анатомічна точність поверхні.
- Максимально допустиме навантаження на одне спальне місце — 140 кг.
- Упакований в коробку для зручності доставки в квартиру або будинок.

Наповнення:
- MML® Memory. Використовується в прошивці чохла з одного боку виробу. В точності повторює контури тіла людини, рівномірно розподіляє навантаження. Матеріал немов огортає людину, але не дає потопати. Володіє найвищими анатомічними властивостями, підтримує хребет у природному положенні
- FHR Double Color Foam ML®. Двонаправлений спінений матеріал, який сприяє безперервної циркуляції повітря і створює комфортні температурні умови під час сну.
- Inter-Layer. Матеріал, який призначений для додання міцності і надійності елементів матраца. Запобігає деформацію наповнювачів, продовжує термін експлуатації виробу.
- SHR foam ML®. Інноваційна піна складається з спеціальних HR матеріалів. Розроблена на фабриці Матролюкс для зниження тиску і оптимальної підтримки тіла.
- Стрейч-жаккард прошитий льоном. Тканина відмінно тримає форму і не вимагає особливого догляду. Додатково прошита льоном 250 г на м2 для створення екологічною і гіпоалергенної середовища.

Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - УТОЧНЮЙТЕ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м. кв.
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики:
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 3/2 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Матрац в коробці | Так |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Немає |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Немає |
| Чохол на блискавці | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Немає |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | MML® Memory |
| Шар 2 | FHR Double Color Foam ML® |
| Шар 3 | Inter-Layer |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
*Розпакування вакуумного ортопедичного матраца покроково:
1. Укласти рулон на рівну поверхню — короб або підстава ліжка, підлогу.
2. Акуратно розкрити і зняти зовнішню упаковку. Не радиться використовувати дуже гострі предмети, типу лез і шпалерних ножів.
3. Повільно розгорнути рулон, не намагаючись прискорити процес, розкручуючи насильно.
4. Після зняття упаковки рулонний матрац розрівнюється на жорсткому рівному підставі до 24 годин. Термін вирівнювання залежить від типу наповнювача, тривалості зберігання моделі в упаковці. Зазвичай безпружинні матраци відновлюються швидше, а матраци з пружинними блоками – довше.
Після повного розрівнювання наповнювача виріб буде готове до використання.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) Службами Доставки можливий наложений платіж.
Если у вас есть какие-либо вопросы, звоните нам по указанным на сайте телефонам – наши менеджеры помогут вам с выбором и оформлением заказа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memoform, Ortho Foam, Ортопена, латексна піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 120*190 |
- Ціна: 19 340,10 ₴
- Спосіб упаковки: Вакуумное скручивание+коробка






