
Матрац Лайк/Like 20 см 160*200 (скрутка)
28 207 ₴
25 386,30 ₴
- Під замовлення
- Код: 66881
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Внимание! Можлива наявність Вашого розміру на складі, уточнюйте!
Безпружинний матрац Лайк/Like ТМ Matroluxe
Матрац Like входить до лінійки In Style від Matroluxe. Це вироби на основі інноваційних матеріалів, виготовлені в найкращих традиціях мінімалізму. Ця модель належить до безпружинних і має два функціональні боки з асиметричною жорсткістю. Під час експлуатації можна вибрати найзручніший з боків.

Переваги:
- Ефект терморегуляції, завдяки прошиванню чохла натуральним льоном.
- Анатомічна точність поверхні.
- Максимально допустиме навантаження на одне спальне місце — 140 кг.
- Упакований у коробку для зручності доставки в квартиру або будинок.

Наповнення:
- MML® Memory. Використовується в прошиванні чохла з одного боку виробу. Точно повторює контури тіла того, хто спить, рівномірно розподіляє навантаження. Матеріал немов обволікає людину, але не дає втопати. Має найвищі анатомічні властивості, підтримує хребет у природному положенні
- FHR Double Color Foam ML®. Двоспрямований спінений матеріал, який сприяє безперервній циркуляції повітря та створює комфортні температурні умови під час сну.
- Inter-Layer. Матеріал, який призначений для додання міцності й надійності елементам матраца. Запобігає деформації наповнювачів, продовжує термін експлуатації виробу.
- SHR foam ML®. Інноваційна піна складається зі спеціальних HR-матеріалів. Розроблена на фабриці Матролюкс для зниження тиску й оптимальної підтримки тіла.
- Стрейч-жакард прошитий льоном. Тканина чудово тримає форму та не вимагає особливого догляду. Додатково прошита льоном 250 г на м2 для створення екологічного та гіпоалергенного середовища.

Ціна за 1 м2 нестандартного розміру матраца — ВТОЧНІ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширину х вартість 1 м кв.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
Характеристики:
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 3/2 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Матрац у коробці | Да |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | 140 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Латекс | Немає |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Немає |
| Чехол на молнии | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Немає |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард прошитий льоном |
| Шар 1 | MML® Memory |
| Шар 2 | FHR Double Color Foam ML® |
| Шар 3 | Inter-Layer |
| Шар 4 | SHR foam ML® |
*Распаковка вакуумного ортопедичного матраца покроково:
1. Укласти рулон на рівну поверхню — короб або основу ліжка, підлогу.
2. Акуратно розкрити та зняти зовнішню упаковку. Не радимо використовувати дуже гострі предмети, типу лез і шпалерних ножів.
3. Повільно розгорнути рулон, не намагаючись прискорити процес, розкручуючи насильно.
4. Після зняття паковання рулонний матрац розрівнюється на жорсткій рівній основі до 24 годин. Термін вирівнювання залежить від типу наповнювача, тривалості зберігання моделі в пакованні. Зазвичай безпружинні матраци відновлюються швидше, а матраци з пружинними блоками — довше.
Після повного розрівнювання наповнювача виріб буде готовий до використання.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службами Доставки можливий накладений платіж.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | Memoform, Ortho Foam, Ортопена, латексна піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 25 386,30 ₴
- Спосіб упаковки: Вакумне скручування+коробка






