
Матрац Sonora 21см 160*200 Сонора Arabeska (7 zone Pocket)
14 760 ₴
12 398,40 ₴
- В наявності
- Код: 68123
- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Sonora 21см 160*200 Сонора Arabeska (7 zone Pocket)»
Колекція: Arabeska
Опис
- Чохол Floral deluxe
- Seven–zone foam
- Protect layer
- Пружинна система «Seven–zone pocket»
- Protect layer
- Seven–zone foam
- Support board
- Чохол Floral deluxe




Характеристики
-
Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
-
Довжина, см: 190,200
-
Висота, см: 21
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Наповнювач: Seven–zone foam
-
Наповнювач №2: Protect layer
-
Євроборт з піни по периметру: Support board
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 36 місяців
-
Тканина чохла: Чохол Floral deluxe
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тип пружинного блока: Пружинна система «Seven–zone pocket»
-
Жорсткість: 4
-
Навантаження: 130 кг
-
Унікальні властивості: Protect layer. гарантія 3 роки
-
Тип матраца: Пружинний

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) Службами Доставки можливий накладений платіж.
Якщо у Вас є якісь питання, телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами – наші менеджери допоможуть Вам з вибором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 7 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Ортопена, Масажна піна, Еластична піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Незалежний пружинний блок Multi Pocket 7 zone, незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 160*200 |
- Ціна: 12 398,40 ₴








