
Матрац Freedom Basic 15cм 200*200 Фрідом Бейсік (Ортопіна)
11 468 ₴
7 339,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 68189
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Матрац Freedom Basic - яскравий представник серії Freedom від EMM. Двобічна безпружинна модель на Ортопедичній Піні, має підвищену жорсткість.



Наповнення:
- Чохол - тканина жаккард
- Піна
- Чохол - тканина жаккард
1. Чохол жакард
Тип тканинного полотна з переплетенням ниток, виробленого промисловим способом. Особливе переплетення ниток, що перекручуються, дає високу щільність полотна, за рахунок чого забезпечується тривалий термін служби матрацу.
2. Пінополіуретан (Піна)

Нетоксичний, довговічний та гіпоаллергений матеріал. Завдяки структурним властивостям ортопедична піна сприяє правильному розподілу тиску на різні частини тіла, усуває напруження з судин і поліпшує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу поліпшує ортопедичні властивості матраца. Пінополіуретан, який сьогодні широко використовується у матрацах, має комфортну м’якість, а також гарну пружність.

Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в виробництво для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вигляд виробів може мало відрізнятися від зображених на фотографіях.
Характеристики:
-
Висота, см: 15 см
-
Тип матраца: безпружиний
-
Наповнювач: Ортопедична Піна
-
Гарантія: 18 місяців
-
Тканина чохла: Жакард
-
Тип чохла: Нез’ ємний
-
Жорсткість: 4
-
Навантаження: 120 кг
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) Службами Доставки можливий накладений платіж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | Ортопена |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 200х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 200*200 |
- Ціна: 7 339,52 ₴






