ВАКУМНЕ СКРУЧУВАННЯ!
-21%

Матрац Furini 15см 70*190 серія Artist Фуріні (вакумне скручування) 7zone
5 777 ₴
4 563,83 ₴
- В наявності
- Код: 68382
+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Furini Artist 15см від ЕММ
Колекція: Artist

Опиc
- Тканина Art Deluxe
- Comfort sense
- Air layer
- Smart foam® care
- Air layer
- Comfort sense
- Тканина Art Deluxe




Характеристики
-
Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
-
Довжина, см: 190,200
-
Висота, см: 15 см
-
Тип матрацу: Безпружинний
-
Наповнювач: Comfort sense
-
Наповнювач №2: Air layer
-
Наповнювач №3: Smart foam® care
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 3 роки
-
Тканина чохла: Art Deluxe
-
Тип чохла: Незнімний
-
Жорсткість: 4
-
Навантаження: 140 кг
-
Унікальні властивості: Smart foam® care
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу
Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги! - оплата на карту ФОП або на р/р за виставленою рахунком-фактурою!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість зон жорсткості матраца | 7 |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | ST foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | коттон |
| Сторона чохла 2 | коттон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 70*190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 563,83 ₴
- Спосіб упаковки: Вакуумна упаковка (скрутка)








