АКЦІЯ!
-10%

Матрац Euphoria/Ейфорія 25см 160x200 DEMURE Collection
13 724 ₴
12 351,60 ₴
- Під замовлення
- Код: 68580
Відправка з 07 квітня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Матрац пружиний Euphoria/Ейфорія заввишки 25см від виробника ТМ FAMILY SLEEP
Матраци Demure collection на незалежних пружинах Pocket Spring цє гармонійний баланс доступної ціни і високих споживчих характеристик, які забезпечують комфорт і довговічність з бездоганним ортопедичним ефектом.
- Pocket Spring Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск по всій поверхні і точково підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні.
- Посилений еврокаркас по периметру Виготовлений з піни високої щільності. Призначений для додаткового зміцнення країв пружинного матраца, попередження їх деформації і продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню посиленого евроборта збільшується міцність і жорсткість по периметру матраца, підтримується його правильна форма.
- Бавовняний подвійний жаккард, який використовується в чохліМіцний, довговічний, приємний на дотик матеріал з комбінованим переплетеннями і об'ємним стьобанням створює додатковий тактильний комфорт. Бічні поверхні матраців з колекції Demure виконані за інноваційною технологією з мікропористої 3D тканини Air change з глибокої прошивкою. Для додаткової зручності на боковини матраца вшиті кишені для зберігання необхідних дрібниць під час відпочинку.
- Терміни виготовлення та постачання матраца від 2 до 4 днів
- Гарантія від виробника — 18 місяців.

Характеристики:
| Висота матраца | 25см |
| Рівень комфорту | жорсткий |
| Навантаження на 1 спальне місце | 150кг |
| Тип матрацу | Пружинний |
| Жорсткість сторін | 5, симетрична |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тканина чохла | Бавовняний подвійний жаккард, 3D тканина Air change глибокої прошивки, Нетканий наповнювач, Захисне полотно SpunLaid |
| Наповнення | Нетканый прошарок Wool Fiber, Пресованный прошарок Hard Felt, Незалежні пружини Pocket Spring, Пресованный прошарок Hard Felt, Нетканый прошарок Wool Fiber |
| Кріплення | Нi |
| Гарантія | 18 міс |
Можливе виготовлення НЕСТАНДАРТНИХ РОЗМІРІВ — ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ!


Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) службою доставки "Нова Пошта", можливий накладний платеж.
Якщо ви маєте будь-які питання, телефонуйте нам за зазначеними на сайті телефонами — наші менеджери допоможуть вам із вибором і оформленням замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Family Sleep |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | Wool Fiber, Високоеластична піна Airfoam, Hard Felt |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Знімний наматрацник | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовняний жаккард |
| Сторона чохла 2 | бавовняний жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 351,60 ₴










