БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-5%

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Довжина | 1350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 615,10 ₴


Відправка з 18 квітня 2026