БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-5%

Трюмо з дзеркалом та пуф "Кадіс" Тенеро
від 10 397 ₴
від 9 877,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 83051
Відправка з 14 травня 2026+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Трюмо та пуф "Кадіс" від ТМ Тенеро



Характеристики
Трюмо:
Висота (в мм.) - 1400
Ширина (в мм.) - 1000
Глубина (в мм.) - 450
Пуф:
Висота (в мм.) - 450
Ширина (в мм.) - 430
Глубина (в мм.) - 390
Вартість комода (в залежності від коліру фарбування каркасу):
1 категорія: БЕЗ ДОПЛАТИ!
2 категорія: ДОПЛАТА +3% до ЦІНИ!
3 категорія: ДОПЛАТА +6% до ЦІНИ!
Варіанти ЛДСП на ВИБІР:

Варіанти ОББИВКИ на ВИБІР
1. Шкірзам РОДЕО: http://mebtex.com.ua/product/родео/


2. Велюр БРУКЛИН: http://mebtex.com.ua/product/бруклин/

3. Шкірзам ФЛАЙ: https://eximtextil.com.ua/ru/kozhzam/flay

По всіх додаткових запитаннях та консультації прохання звертатися до нас за телефонами!
Зробити замовлення можна в телефонному режимі, або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бежевий, Чорний, Коричневий |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 140 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Довжина столика | 100 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Пуфік | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ковка |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, метал |
| Ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 877,15 ₴







