
Матрац Multi Roll 18см 150*200 серія T&G (вакумне скручування)
16 388 ₴
12 946,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 68656
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Multi Roll 18см 150*200 серія T&G (вакумне скручування)»
Колекція: Take&GO
Опис:
- Тканина стрейч
- Синтепон
- Натуральна бавовна
- Комфортна піна
- Латексована кокосова койра
- Ортопедична піна Ergoflex
- Комфортна піна
- Натуральна вовна
- Синтепон
- Тканина стрейч



Характеристики:
-
Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
-
Довжина, см: 190,200
-
Висота, см: 18 см
-
Тип матрацу: Безпружинний
-
Наповнювач: Ортопедична піна Ergіoflex
-
Наповнювач №2: Комфортна піна
-
Наповнювач №3: Латексована кокосова койра
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 3 роки
-
Тканина чохла: Тканина - стрейч прошита бабовною/вовною
-
Тип чохла: Незнімний
-
Жорсткість: 4/5
-
Навантаження: 140 кг
-
Унікальні властивості: Скручений матрац у вакуумному пакованні (можливе замовлення в розгорнутому вигляді), ефект «зима/літо»

Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги! - оплата на карту ФОП або на р/р за виставленою рахунком-фактурою!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | латексована кокосова койра, Вовна, бавовна, Еластична піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 150х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 12 946,52 ₴










