
Матрац ЛідсКокос/Leeds Cocos 19см 160*200
13 316 ₴
10 120,16 ₴
- Під замовлення
- Код: 67901К
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Безпружиний матрац Лідс/Leeds TM Matroluxe
Безпружинний матрац Лідс кокос Матролюкс виготовлений на основі щільного ортопедичного пінного блоку. У матраца дві функціональні сторони з асиметричною жорсткістю четвертого та п'ятого ступеня. Такий варіант підходить людям, які в різну пору року віддають перевагу різному ступеню жорсткості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Гарантія на виріб | 18 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 19 см |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Air Foam HD |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Air Foam HD |

Переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Навантаження на спальне місце до 150 кг.
- Повітропроникність та гігієнічність.
- Стрейч чохол із лляною прошивкою.
- Зручна блискавка на чохлі.
Матеріали, використані у виготовленні виробів, є дуже надійними і довговічними.
- Air foam HD. Блок ортопедичної піни підвищеної щільності, яка гарантує належну підтримку спини, та забезпечує необхідне рослаблення м'язів, завдяки якому ранок буде завжди добрим.
- Кокосова койра. Натуральний матеріал надає поверхні жорсткості.
- Стрейч прошитий льоном. Міцна, зносостійка та довговічна тканина. Прошивка чохла натуральним льоном створює на поверхні гіпоалергенний простір та забезпечує правильну терморегуляцію у будь-яку пору року. Завдяки наявності зручної блискавки на чохлі зберігати чистоту спального місця набагато простіше.
Ціна за 1м2 нестандартного розміру матраца - УТОЧНЯЙТЕ!
Обчислюється за формулою: довжина х ширина х вартість 1 м.кв.
Внимание! Обчислює вартість нестандартного матраца, розмір якого у ширині менше ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, що відбувається за індивідуальною схемою.
Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в виробництво для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вигляд виробів може мало відрізнятися від зображених на фотографіях.
Гарантія не поширюється на:
- Чехол матраца.
Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти в Україні (крім тимчасово окупованих територій) НОВОЮ ПОШТОЮ, можлива післяоплата.
Якщо у вас є якісь питання, дзвоніть нам за вказаним на сайті телефону - наші менеджери допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, Високоеластична піна Airfoam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | льон, стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | льон, стрейч жаккард |
- Ціна: 10 120,16 ₴



