
Матрац Aura/Аура 22см 70*190 Smart Foam + Sky Foam
11 211 ₴
7 175,04 ₴
- Під замовлення
- Код: 68709
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Матрац Aura/Аура 22см 70*190 Smart Foam + Sky Foam»
Склад:
- Lotos silk fabric
- Trio-comfort: comfort sense, double sky foam
- Air fabric
- Smart foam®
- Air fabric
- Trio-comfort: comfort sense, double sky foam
- Lotos silk fabric



Характеристики:
-
Навантаження: 150 кг
-
Висота, см: 22 см
-
Тип матрацу: безпружинний
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тканина чохла: Стрейч
-
Наповнювач: Ортопедична піна
-
Наповнювач №2: Air fabric
-
Наповнювач №3: Smart foam®
-
Євроборт з піни по периметру: Відсутній
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 36 місяців
-
Жорсткість: 4/4
-
Комфортність: 4/4

1. Чохол стрейч Lotos Silk Fabric
Lotos silk fabric – стрейч високої щільності з додатковою обробкою Real Silk від провідного бельгійського виробника. Lotos silk fabric це м'який, тактильно приємний, терморегулюючий, добре поглинаючий і висихаючий, міцний на розрив матеріал. Завдяки фінішній обробці Real Silk короткі волокна шовку наносяться на поверхню тканини, надаючи їй привабливості та комфортності.
Lotos silk fabric – додайте вашому сну ноток розкоші.
2. Волокнистий матеріал Comfort Sense
Міцний та легкий нетканий матеріал, що застосовується у складі чохла матраца, надає йому м'якості та комфортності.
3. Ортопедична піна Sky Foam
Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Завдяки структурним особливостям ортопедична піна сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу покращує ортопедичні властивості матраца. Пінополіуретан, що широко використовується сьогодні в матрацах, має комфортну м'якість і водночас гарну пружність.
4. Нетканий матеріал Air Fabric
Air fabric - нетканий матеріал підвищеної щільності, який одночасно виконує дві корисні функції – сприяє циркуляції повітря всередині матраца та захищає комфортні шари виробу від передчасного зношування.
5. Ортопедична піна підвищеної щільності Smart Foam®
Розроблена та зареєстрована КММ спеціальна марка ортопедичної піни. Матеріал чудово відновлює форму після скручування, зберігаючи ортопедичні властивості. Досягається це завдяки поєднанню кількох характеристик:
- підвищена щільність (+25% порівняно із звичайною піною);
- особлива структура - збільшена кількість осередків та товщина стінок осередків;
- спеціально підібране співвідношення показників щільності та жорсткості.
Унікальна формула піни Smart Foam®, для виготовлення якої використовується сировина від відомих європейських виробників, дозволяє довгостроково використовувати матраци Artist та підвищити гарантійний термін до 3 років.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни до конструкції виробів для покращення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від фотографій.
- Нестандартний розмір виготовляється лише за умови внесення передоплати.
- Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менше ніж 600 мм та/або довжиною менше ніж 1200 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
- Можливе виготовлення матраца нестандартного розміру довжиною від 60 до 250 см та шириною від 60 до 200 см, з кроком довжини та ширини – 2 см.
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | Airy Foam, Ортопена, Silky Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Сторона чохла 2 | тканина стрейч |
- Ціна: 7 175,04 ₴








