ВАКУМОВАНА СКРУТКА!
-16%

Матрац Ultra Comfort 20см 70*190 (Вакумне скручування!)
6 287 ₴
5 281,08 ₴
- В наявності
- Код: 68852
+380 (96) 422-81-28
Kyivstar- +380 (93) 370-27-79Lifecell
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ортопедичний матрац Ultra Comfort 20см
від Еurosleep (у Вакумному Скручуванні!)
- Строк виготовлення і поставки матраца від 1 до 2-х робочих днів
- Гарантія від виробника - 18 місяців.
Ця модель підійде для тих, хто шукає якісний матрац з незалежними пружинами.
- Матрац має однакову жорсткість з обох боків.
- Виповнений в тканині ЖАККАРД – тканина підвищеної міцності, складається з щільно переплетених ниток та простьобаної шовкової нитки.
- Внутрішнє наповнення складається з посиленого блоку "Pocket spring", посиленого єврокаркасу, термовойлоку, піни «FLEXI» та піни Memory Foam
- Якісний екологічний матеріал не викликає алергічних реакцій.
- Тканина легко чиститься.
- Матрац витримує різні навантаження.
- Серед широкого асортименту розмірів можна обрати потрібний.
- Матрац надійно закріплюється на спальному місці.
- За матрацом легко доглядати, не потрібні складні маніпуляції та різні пристосування.
- Відмінне бюджетне рішення, гарне співвідношення ціни та якості.

Відправляється як у ВАКУУМНІЙ (економічній для ДОСТАВКИ) упаковці, так і в РОЗГОРНУТОМУ ВИГЛЯДІ!
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВКАЗУЙТЕ вид ПАКУВАННЯ!
Характеристики:
- Колекція: ULTRA
- Висота: 20 см
- Жорсткість: Середня
- Навантаження на 1 спальне місце: 130 кг
- Змінний чохол: ні
- Країна виробник: Україна
Наповнення:
• тканина жакард
• сінтефлекс
• спанбонд
• ПЕНА MEMORY
• пена эластичная
• посилений "Pocket spring"
• посилений єврокаркас
• термовойлок
• піна еластична
• синтефлекс
• тканина жакард

Доставка та оплата
- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosleep |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | Memory foam, термоповсть, Еластична піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Посилений борт |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна, стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 281,08 ₴






