
Характеристики:
-
Навантаження: 130 кг
-
Висота, см: 20 см
-
Тип матрацу: Пружинний
-
Тип чохла: Незнімний
-
Тканина чохла: Жаккард
-
Тип пружинного блока: Pocket Spring
-
Наповнювач: Ортопедична піна
-
Наповнювач №2: Термоповсть
-
Євроборт з піни по периметру: В наявності
-
Рекомендований термін експлуатації: 10 років
-
Гарантія: 18 місяців
-
Жорсткість: 4
Наповнення:
- Чохол - тканина жаккард
- Піна
- Термоповсть
- Пружинна система «Pocket Spring»
- Термоповсть
- Піна
- Чохол - тканина жаккард
- Євроборт із піни по периметру


Ортопедична піна – це поєднання натурального латексу та пінополіуретану. Її перевагою є здатність ідеально повторювати контури тіла, відштовхувати пил та перешкоджати появі кліщів. Чохол із жаккарда здатний до швидкого поглинання вологи та рівномірного розподілу температури, за рахунок своєї щільності захищає від пошкоджень та пилу, а прошивка синтепоном підвищує його гігроскопічні властивості.
Гарантія не поширюється на:
- Чохол матрацу

- доставка здійснюється ТІЛЬКИ! Новою Поштою як із частковою передоплатою (від 20%), так і після повної оплати на відділення (вантажний склад) або на адресу!
Під час замовлення на відділення Нової Пошти ОБОВ'ЯЗКОВО! вказуйте відділення без обмеження ваги!
За всіма додатковими питаннями та консультацією прохання звертатися до нас за телефонами, зазначеними на сайті!
Зробити замовлення можете в телефонному режимі або оформити на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | термоволокно, піна Orto Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
- Ціна: 3 657,41 ₴






Відправка з 18 квітня 2026